KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomału zwraca się Karma za Euro 2012.

20.10.2012

>Strona główna>Artykuły 2012

 

Artykuł o Karmie związanej z Euro 2012 powstał w ubiegłym roku - zaskakująco jednak, że tak szybko zaczęła zwracać się Karma, którą "intelekt zbiorowy Polska" zaciągnęła wobec społeczeństwa, również szczególnie wobec Śląska i Ślązaków (w artykule Śląsk i Ślązacy a Karma Polski oraz Karma Euro 2012 wyjaśniam o co chodzi).

Od owego czasu ukazało się mnóstwo artykułów na temat kompromitacji organizacji Euro 2012 - i chociaż sama organizacja nie wyszła najgorzej (m.in. nie potwierdziło się, że w Poznaniu trzeba będzie odcinać osiedla od energii elektrycznej, gdyż konsumpcja obiektu na czas imprez sportowych może przeciążyć przestarzałe linie energetyczne) - to w ogólnym rozrachunku zorganizowanie, koszty i długofalowe utrzymywanie obiektów po Euro 2012 będzie niezwykle kosztowne dla budżetu państwa i skończy się to kompromitacją (miasta-gospodarze nie są w stanie zarobić na obiektach, więc muszą do nich dokładać gigantyczne pieniądze).

Nie tylko skończyło się to kompromitacją co widać już obecnie - gdyż 2 miliardy złotych wydano na "narodowy" bubel w Warszawie, który nie posiada wystarczającego odwodnienia, wentylacji, ruchomy dach może być tylko używany podczas niewielkich opadów, gdyż technicznie nie można go zasuwać kiedy "leje jak z cebra".

Totalną kompromitacją był mecz Polska-Anglia, gdzie na murawie można było raczej organizować zawody żeglarskie a nie futbol, bo ktoś podjął decyzję o nie zamknięciu dachu, do tego dokładają się dziesiątki innych spraw, które ośmieszają rząd i państwo - ale tak faktycznie, to mało kto zdaje sobie sprawę, że wynikają one z Karmy, która po prostu w sprzyjających warunkach uderza w "intelekt grupowy Polska" - ponieważ zwraca to, co sobie społeczeństwo wypracowało w związku z Euro 2012.

Tak podsumowując to Euro 2012 jest katastrofą finansową państwa i klapą na całej linii:

- turystów przybyło o wiele mniej od szacunkowych danych a więc zostawili oni o wiele mniej pieniędzy

- zawyżone koszty budowy obiektów i ich gigantyczne utrzymanie

- symboliczny plagiat "piosenki" Koko Euro Spoko - która to jest plagiatem wydanej w latach 70-tych przez Wojciecha Kilara piosenki "Kogut" napisanej dla Zespołu Śląsk (i na dodatek wszyscy, łącznie z Panem Kilarem upierają się, że to nie plagiat, chociaż głuchy słyszałby identyczną melodię - kompromitacja)

- zbankrutowało wiele firm, które budowały infrastrukturę i stadiony na Euro 2012

- gigantyczne premie pieniężne dla ludzi związanych z Euro 2012

Lista kompromitacji Euro 2012 jest bardzo długa - łącznie z ośmieszającą propozycją wybudowania na stadionie...skoczni narciarskiej.

To jeszcze nie koniec Karmy związanej z Euro 2012. Najwyraźniej wszechświatowy intelekt jest zmuszony z jakiegoś powodu (?) do coraz szybszego działania zwrotów Karmatycznych, co niezbyt dobrze świadczy to o przyszłości, która nadchodzi, a którą sami na siebie ściągamy.

Na pytanie, skąd bierze się owa negatywna Karma, której jedną z niewielkich części właśnie oglądamy odpowiadają pytania: (1) czy słusznie przyznano organizację Euro tym miastom, które na nią faktycznie zasłużyły i zapracowały (2) czy postąpiono sprawiedliwie i rozsądnie ekonomicznie, politycznie, gospodarczo w tej kwestii. Rzetelne przebadanie materiału dowodowego w tej sprawie da odpowiedź każdemu zainteresowanemu.===========
ŻRÓDŁA:

http://sport.wp.pl/kat,113114,title,To-skandal-zenada-i-wstyd-na-caly-swiat,wid,15014508,wiadomosc.html
http://babol.pl/kat,1025465,title,Giga-bubel-Totalna-kompromitacja,wid,15014290,wiadomosc.html?ticaid=5f5c2
http://niezalezna.pl/28855-brakuje-gosci-na-euro-hotele-obnizaja-ceny
http://plagiat Koko Euro Spoko - link
http://www.wprost.pl/ar/332445/Stadion-Narodowy-podzieli-los-Stadionu-Dziesieciolecia/
http://finanse.wp.pl/kat,72914,title,Miasta-gospodarze-na-szczycie-czarnej-listy,wid,14571977,wiadomosc.html?ticaid=1f5c2&_ticrsn=5