KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

Link - Więcej filmów tornado z kwietna 2011 w USA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huragany w kwietniu w USA

28.04.2011

>Strona główna>Artykuły

 

[Info] W ciągu dwóch dni w południowych stanach USA pojawiło się co najmniej 300 tornad, w stanie Alabama zginęło 200 osób. Służby USA twierdzą, że to największy sezon tornad w historii obserwacji Ameryki.

Kiedy pisałem artykuł o zagrożeniu w USA nie sądziłem, że kolejne ostrzeżenia nadejdą tak szybko. Do w środę-czwartek (27-28) tornada i burze zabiły co najmniej 337 ofiar w południowych i północno-wschodnich stanach Ameryki.

Ilość tornad i burz tylko w kwietniu w USA sięga już około 550!! Pierwszy raz w życiu dokonałem analizy chińskiego kalendarza, który mówi, że w tym roku jest rok "Metalowego Królika" - co w nim opisałem, sami Państwo przeczytajcie i czy już pierwsze 4 miesiące tego roku nie potwierdzają  mojej interpretacji.

Martwi mnie jednak Europa - a ściślej, któryś z zaawansowanych technologicznie krajów w Europie. Jak widać, Korygująca Inteligencja niedługo już czekała z ponowieniem lekcji dla USA.

Praktycznie już wszystkie miasta i kraje zasłużyły na ukaranie i skorygowanie ich moralności, pozostaje tylko kolejność. Czy faktycznie dla Niemiec, Anglii oznacza to raczej niepokojący trend?

Czy następnym krajem, w który uderzy jakiś większy kataklizm będą Niemcy? (pomijając mniejsze kataklizmy w innych krajach). A mówiłem, że najbliższa dekada będzie "ciekawa" - a dopiero się zaczęła...

 

Linki do pozostałych filmów >>>