KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przepływ informacji a katastrofy.

01.11.2013

>Strona główna>Artykuły 2012

 

Naukowcy ZNOWU potwierdzili to, co od dawna twierdzi prof. Jan Pająk (i co potwierdziły pośrednio również moje własne badania).

Matematycy odkryli bowiem, że można stworzyć model matematyczny, który udowadnia, że przepływ strumienia informacji czy "strumienia danych" jest kluczowy w przewidywaniu chorób, kataklizmów czy zapaści gospodarczych.


Należy nadmienić, iż prof. Jan Pająk o przewidywaniu katastrof oraz powodach ich powstrzymywania pisze dokładnie w ten sam sposób.

Nauka już wielokrotnie potwierdziła pośrednio lub bezpośrednio to, co opracował w różnych dziedzinach prof. Pająk. Jaki jest więc sens ciągłego zaprzeczania lub ucieczki od wielu prawd zawartych w Koncepcie Dipolarnej Grawitacji i totalizmie?

Czy jedynym kryterium odrzucenia teorii wszechświata Jana Pająka ma być to, że są trudne do zaakceptowania, niezgodne z oficjalną doktryną nauki i są sprzeczne z naszymi przekonaniami, które zostały nam "wkompresowane" od dziecka? Czy nie powinniśmy pokonywać barier, sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga?

Mieliśmy latać w kosmos, poznawać nowe systemy gwiezdne, mieliśmy przekraczać granice nauki, myślenia. Mówiono w latach 50-tych, że w obecnych latach ludzie będą lepsi, bo będą mieli technologię, o której oni marzyć nie mogli a "komputery będą ważyć już poniżej półtorej tony".

A jak dziś wygląda Nasz świat - czy jest lepszy? Abstrahując od powyższego, jestem ciekaw, bo moment ten się zbliża się najwyraźniej nieubłaganie, kiedy ktoś ponownie wymyśli mój wynalazek (Personal Life Assistant) - skoro nikt nie uznaje wyników badań prof. Pająka a jego teorie, tylko z powodu ich poziomu trudności zaliczane są do kategorii "nie bo nie" - to czy ktoś wstawi się kiedyś za tym, aby autor niniejszej strony został uznany za prekursora i wynalazcę "all-in-one device"? Wątpliwe.

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-odkryli-matematyczna-krysztalowa-kule-ktora-moze-przewidziec-katastrofy-naturalne