KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

 

 

Niezwykła chmura w USA

13.06.2011

>Strona główna>Artykuły

 

MOTTO: "Wszystko potwierdza, nic nie zaprzecza"

Niezwykła chmura, zwana szelfową pojawiła się w USA i zaszokowała mieszkańców.

Oczywiście nasza "nauka" tłumaczy to zjawisko inaczej, niż nowo rodząca się nauka Konceptu Dipolarnej Grawitacji.

Owa chmura potwierdza teorię wirów przeciw-materii przenikających naszą ziemię. Jak wiemy, wszelkie tornada, huragany muszą spełniać określone warunki - najważniejszym z tych warunków jest kierunek wirowania - na półkuli północnej odwrotnie do wskazówek zegara - na południowej zgodnie ze wskazówkami.

Pogodą wg Nowego Konceptu Dipolarnej Grawitacji sterują olbrzymie wiry przeciw-materii, które przenikając naszą planetę pociągają za sobą cząsteczki materii - tworząc wiry wyżowe i niżowe (czyli wyże-niże, które odpowiadają za pogodę). Niże na naszej półkuli północnej rotują właśnie lewoskrętnie - dlatego też wszelkie huragany i tornada wirują przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Chmura, którą ortodoksyjna nauka nazywa szelfową jednak rotuje zgodnie ze wskazówkami zegara tyle, że jest ustawiona bardzo nietypowo - tj. równolegle do ziemi. Takie zjawisko występuje też w Australii - jest jednak o wiele większe. Właśnie owa rotacja jest tutaj najdziwniejsza.

Byłoby bardzo ciekawie potwierdzić ową chmurę, czy wnika w ziemię z obydwu stron - tak właśnie zgodnie z KDG powinien zachowywać się strumień przeciw-materii.

Pojawienie się takiego wiru przeciw-materii w nowym, zaskakującym miejscu mówi tylko tyle, że faktycznie nasza planeta wariuje i wszystko się zmienia bardzo dynamicznie.

Film ukazujący niezwykłą chmurę znajduje się na
Liveleak >>>

 

 

Podobne zjawisko z Australii, zwane Morning Glory - Poranna Chwała