KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niemcy potwierdzają teorie prof. Pająka

02.02.2012

>Strona główna>Artykuły

 

Już dobrych kilka lat temu twierdziłem, że powyżej roku 2000 pojawiły się teorie "ortodoksyjnej" nauki, która niby oficjalnie odrzuca prawdę na temat wszechświata, jaką promuje Koncept Dipolarnej Grawitacji prof. Jana Pająka, jednak które potwierdzają część teorii, jakie wyprowadził prof. Pająk. Były one widoczne w programach, jakie są dostępne wszystkim zainteresowanym, tyle, że były formułowane w inny sposób - jednak ich wnioski końcowe pokrywały się z wnioskami J. Pająka.

Po raz kolejny znajdujemy dowód, że naukowcy, z nieco innej strony i za pomocą innych narzędzi udowadniają wręcz dokładnie to samo, co twierdzi Koncept Dipolarnej Grawitacji wyprowadzony przez prof. Pająka.

A dokładniej chodzi o to, że prof. Pająk już dość dawno temu twierdził, iż Wszechświat i to, czym jesteśmy oraz w czym żyjemy oraz jak się propaguje to, co nazywamy "życiem" jest niczym innym jak projekcją holograficzną bądź też w uproszczeniu tym samym, co projektują ekrany naszych komputerów. Wszechświat to hologram - twierdzą niemieccy naukowcy.

Craig Hogan, z Illinois tłumaczy dziwne zachowanie niemieckich instrumentów (detektorów grawitacyjnych) dość jasno: "Jeśli rezultaty pomiarów GEO600 są tym, co podejrzewam, to wszyscy żyjemy w wielkim kosmicznym hologramie."

Źródła:

1. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-sugeruja-ze-wszechswiat-moze-byc-holograficzna-iluzja

2. http://www.kipnews.org/2012/01/17/scientific-evidence-that-the-entire-universe-is-a-holographic-projection-around-the-earth/