KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzęsienie w Italii (Święty Augustyn)

20.05.2012

 

 

Aktualizacja 29.05.2012

29 maja Italia zatrzęsła się ponownie. Zginęło wg wstępnych danych co najmniej 10 osób. Jest pewną regułą, że tam, gdzie Korygująca Inteligencja dokonuje korekty w znany Nam już sposób niemoralne i upadające społeczności (miasta, obszary, kraje) robi to w sposób systematyczny, tj. zawsze i za pomocą znanych dzisiaj schematów. Niestety, nie da się przepowiedzieć KIEDY dane zdarzenie nastąpi. Dlatego też zdołałem zdefiniować na podstawie znanych już kataklizmów, że tam, gdzie nastąpił 1-szy i 2-gi stopień korygowania danego obszaru/miasta, wszechświatowy intelekt jakiś czas później, często jest to około rocznica danego wydarzenia, sprowadza podobny kataklizm. Najlepszymi z punktu widzenia Boga zjawiskami służącymi Jego boskim celom są trzęsienia ziemi. Zawsze przecież zaślepiona nauka zwali wszystko na "uskok" czy "tarcie płyt tektonicznych" - ciekawe, że tak płytkie trzęsienie, jak to z 20 maja kompletnie zaskoczyło naukowców. I jeszcze bardziej ciekawe że w obydwu trzęsieniach nastąpiły później wstrząsy w Bułgarii - na początku nie łączono tych wydarzeń, ale dzisiaj znowu najpierw Italia - potem Bułgaria - ciekawe jak wytłumaczy to "nauka". Ale to zostawmy im. Jak na razie z moich badań wynika, że dany obszar, który ulega lawinom ziemnym, trzęsieniom - mniej więcej rok później, chociaż to nie jest reguła, ulega ponownemu przypomnieniu, za co był doświadczony uprzednio. Dlatego też to, że zatrząsł się znowu ten sam region a ludzie w panice uciekali z budynków mnie nie zaskoczyło - bo byłem pewien że to nastąpi. Zaskoczył mnie jedynie czas ponownego powtórzenia - tj. tak szybko od 1-go etapu (zaledwie 9 dni).

To jednak, co jest najbardziej istotne i smutne jednocześnie, że kiedy Korygująca Inteligencja niszczyła jakiś obszar, zawsze wymownie oszczędzała co najmniej jeden obiekt religijny. Jak bardzo więc musiała upaść Italia, skoro Bóg niszczy nawet kościoły katolickie? Zobacz film video zniszczonych kościołów >>> (niech Czytelnik zwróci uwagę co się stało z obrazami świętych z tego kościoła i jak ocalał Krzyż ze zniszczonego kościoła, zawieszony na drabinie strażackiej). Moim zdaniem sposób, na jaki Bóg niszczy dane obszary lub świątynie pokazuje Nam, że ostatnim stadium będzie - że Bóg może nawet będzie zmuszony nawet zniszczyć to, co ZAWSZE do tej pory było ocalane - Krzyż (lub inny obiekt ważny dla danej religii). Kiedy jednak nastąpi ten czas, już nie będzie trzeba takich stron jak niniejsza, ponieważ wszyscy będziemy to widzieć na własne oczy a odwrotu już nie będzie.


====================

Oryginalny artykuł.

20 maja 2012 w Italii (35 km na północny-zachód od Bologne - region Emilia-Romania) miało miejsce kolejne na świecie, śmiertelne trzęsienie ziemi, w którym zginęło wg najnowszych danych 6 osób. Oczywiście, nie jest to jeszcze trzęsienie lub kataklizm na miarę tego, który moim zdaniem uderzy w sąsiada Polski do roku 2020 (i pochłonie tysiące ofiar).

Ponieważ zginęło tam tylko kilka osób, oraz zniszczenia są co prawda znaczne, ale nie olbrzymie - można na tej podstawie zdefiniować, że jest to pierwszy z trzech etapów korygowania moralności danego miasta/społeczności. Jeśli więc moralność mieszkańców się nie zmieni, za kilka-naście lat uderzy tam kolejne, mocniejsze (a moim zdaniem za owe kilkanaście lat, maksymalnie do około 2030 roku Korygująca Inteligencja zacznie raptownie przywracać w wielu miejscach na raz moralność).

To, co godne odnotowania, że  wiele kościołów w Italii w tym trzęsieniu ziemi zostało naruszonych lub zburzonych - co tylko powoduje, że możemy rozmyślać na temat poziomu zagniewania Boga w odniesieniu do dewotyzmu Italioków. Zwykle bowiem Bóg wymownie oszczędza w centrum zniszczenia jakiś kościół, meczet, kapliczkę.

Jeśli więc następnym razem znowu Korygująca Inteligencja zniszczy gdzieś symbole swojej wielkości, niech Czytelnik sam sobie odpowie co to oznacza.

Drugim ważnym sygnałem jest ponownie nazewnictwo: Sant Agostino - Święty Augustyn. Należy przyglądać się miastom, które noszą święte nazwy - ponieważ zwykle ich mieszkańcy najszybciej są karani przez Korygującą Inteligencję - niech przykładem będzie miasto Concepcion w Chile (Niepokalane Poczęcie), Teresopolis z Brazyli (Św. Teresa), Christchurch z Nowej Zelandii (Kościół Chrystusa).

Takich lokalnych, małych lub średnich (2 z 3 etapów siły kataklizmu) kataklizmów różnych typów będzie więcej. Ale serce się kraje, kiedy wiedząc, że nie można uratować nikogo, trzeba czekać na to, co będzie teraz gdzieś w pobliżu Polski. Pytanie brzmi kiedy - tego jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Polska również zostanie dotknięta jakimiś kataklizmami - ale to będzie w dalszych etapach korygowania moralności.

Jeśli bowiem uczciwie traktować wyniki badań prof. Pająka oraz moich kataklizmów - na miejscu Wrocławia powinno się podjąć decyzję o zaproszeniu aktywnego totalizty.