KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tam gdzie UFO - tam katastrofa.

07.06.2011

>Strona główna>Artykuły

 

Jest bardzo wiele powodów, dla których UFO pojawia się coraz częściej w danym miejscu. Oczywiście NIE ma znaczenia, że UFOnauci są symulacjami tworzonymi krótkotrwale na potrzeby wszechświatowego intelektu - faktów to nie zmienia - jedynie ich interpretacja i wymowa ulegają pogłębieniu i poszerzeniu.

Badacze ufo doskonale wiedzą, że ufo pojawia się tam, gdzie są uprowadzenia, tajemnicze zjawiska, czarne psy, duchy, etc.

Najważniejszą jednak klasą dowodów jest fakt, iż wehikuły ufo są wykorzystywane przez Boga do korygowania moralności danego obszaru. Dlatego też tak często wehikuły ufo widywane są przed, w trakcie i po wystąpieniu danego kataklizmu czy innego aktu korygującego.

UFOnauci są tak symulowani, aby wszystko wyglądało  tak, jakby faktycznie to oni przygotowywali się do zorganizowania danej katastrofy, wraz z całym planowaniem i inżynierią.

Są liczne zdjęcia wulkanów, tsunami, trzęsień, katastrof, gdzie widać na nich wehikuły ufo. Są raporty świadków, nietypowe zjawiska, lądowiska - a typowe dla zjawisk elektromagnetycznych zachodzących wokół ufo.

Ciekawe też, że w Polsce również zaczęto obserwować od kilkunastu miesięcy lub lat w różnych regionach ufo w ilości znacznie większej niż dotychczas. Oczywiście wcale NIE musi to oznaczać wystąpienia w tych miejscach jakichś kataklizmów czy negatywnych rzeczy - z reguły jednak wiemy, że tam gdzie ufo, tam coś niepokojącego - nawet, jeśli po obserwacji w danym miejscu nic niezwykłego się nie wydarzyło, to miało to na pewno wpływ np. na konkretne osoby.

Mnie np. wiadomo o kilku zagrożonych regionach kraju, gdzie właśnie pojawia się takie ufo coraz częściej, choć dopuszczam koincydencję.

Jeśli Czytelnicy mają ochotę, proszę przygotować taki raport z ostatnich np. 10 lat o zwiększonej aktywności ufo z podziałem na polskie miasta, chętnie go opublikuję.