MENU
 
   
Strona główna
   
     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 

 

 

E-mail:
dominik@angelus-silesius.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Film o dr Janie Pająku.

06.05.2016

 

 

Aktualizacja 11.10.2016

Mija już 15 lat, od czasu zaangażowania się w pomoc, rozwijanie teorii i rozpoczęcie marszu ku lepszemu światu, jaki oferuje totalizm i prof. Jan Pająk. W latach 2000-2005 wokół Jana Pająka i jego teorii pojawiło się całkiem sporo zainteresowanych osób, popierających teorie Pana Jana. Niestety z czasem ilość osób drastycznie zmalała - i już około 2010 roku pozostałem praktycznie sam w polskim internecie, który aktywnie promuje i w jakiś sposób działa lub wspomaga olbrzymi bagaż wiedzy, jaki został wygenerowany przez prof. Pająka. Nic mi do tej pory nie wiadomo, aby ktoś (oprócz Panów z kanału Percepcja44 na YouTube) - właściwie to chyba wszyscy znani mi koledzy zajęli się swoim życiem, zaś teorie prof. Jana Pająka zostały właściwie pozostawione samym sobie. Jednak od momentu wyprodukowania przeze mnie filmu biograficznego portfolio o wynalazkach Jana Pająka, nagle jakby znowu wszystko ożyło i dołączają kolejne osoby, które tak jak ja zauważyły potencjał prawdy i niezwykłą przyszłość w teoriach Jana. W filmie użyłem cytatu z Biblii, że kamień odrzucony przez budujących, stał się kamieniem węgielnym i to jest prawda. Cała nasza przyszła cywilizacja będzie stworzona prawie zupełnie od nowa i to za pomocą wynalazków i oparta o teorie prof. Jana Pająka. Jak więc to możliwe, że dzisiaj Jan jest niemal nikomu nieznany i właściwie wszystkie jego wynalazki i poglądy popiera mała garstka osób, zaś jedyną aktywną do tej pory, czyli do 2016 roku (po ustaniu kontaktów i działań z pierwszej połowy dekady 2000/2005) - byłem do tej pory ja sam. A przecież spora grupa ludzi i pod koniec lat 90-tych i jeszcze na początku XXI wieku wspierała aktywnie Jana. A być może to duchowa i mentalna przemiana, która zachodzi we mnie od kilku lat bardzo intensywnie ma wpływ na to, że tak twardo i nieustępliwie popieram Jana? Owa przemiana nie jest łatwa i nie wiem, czy będę w stanie ją udźwignąć. Cieszy mnie jednak, że zaczyna wiać wiatr zmian i pojawiają się wywiady z Janem Pająkiem, ludzie naprawdę zaczynają dostrzegać olbrzymią moc, która niczym iskra jest w stanie rozpalić nowego ducha w człowieku i kierunku ludzkości. Oby zaczął wiać wiatr zmian. I chyba pomału właśnie się to dzieje.

==============================================

Serdecznie zapraszam Czytelników i Widzów do zapoznania się z filmem w formie biografii/portfolio dr Jana Pająka w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Ze względu na muzykę i lektora, polecam oglądać film na ekranie dużego telewizora z podłączonym kinem domowym, soundsystemem dźwięku lub przynajmniej dołączonymi głośnikami albo też ze słuchawkami. Zalecam wybrać jakość Full-HD.

Życzę dobrego odbioru i miłego oglądania

 

dr Jan Pająk - portfolio po polsku:

 

dr Jan Pająk - portfolio po angielsku:

 

dr Jan Pająk - portfolio po niemiecku:

 

 

 

 

 

 

 

 

o