KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ta ikona informuje, że w jej pobliżu znajduje się
 odnośnik (link)
 prezentujący temat.

 

ZRÓBMY FILM DOKUMENTALNY!

13.03.2009

 
NOWOŚCI w sprawie filmu (uaktualnienie sytuacji) >>>
 
>Strona główna>Artykuły

Mamy przed sobą CEL: Zrobić ten film. RAZEM.

Jak się przekonaliśmy wielokrotnie, najlepszym na dzisiaj sposobem przekazu prawdziwych treści są filmy dokumentalne i para dokumenty. Niech tylko wspomnę o filmach prezentujących dowody ataku 11 września, filmach takich jak Zeitgeist.

Jesteśmy WSZYSCY bardzo potrzebni, aby zrobić taki film. Główne części filmu mam poukładane w głowie - wiem co, gdzie i jak - niestety, od ponad półtora roku jestem permanentnie bezrobotny.

Dlatego też aby taki film powstał potrzebuję przede wszystkim sponsorów, filantropów, ludzi, dla których słowo "idea prawdy" jest tym, co pamiętają z czasów młodości, a czego nie mogli zrealizować. Teraz otrzymują Państwo szansę zrealizowania tego, czego jeszcze nikt wcześniej nie zrealizował.

Projekt wymaga absolutnej, pełnej przejrzystości finansów, dlatego też jeśli ktoś, kogo Państwo znają, lub właśnie Wy zechcecie wyłożyć pieniądze na taki projekt - mogą być pewni, że ani jedna złotówka nie zostanie zdefraudowana bądź przeznaczona na cele poboczne.

Dlaczego właśnie film i o czym?

Film dlatego, że w około 120-140 minut można pokazać obrazowo tyle, czego zrozumienie pojedynczemu człowiekowi zajmuje długie miesiące, a nawet lata.
I dlatego, że nie powstał jeszcze film dokumentujący osiągnięcia Konceptu Dipolarnej Grawitacji, Totalizmu i teorii Jana Pająka - a ilość nieprawdziwych teorii dot. ufonautyki oraz pochodzenia wszechświata rośnie lawinowo - po prostu niemal wszystkie filmy dokumentalne kręcą brytyjczycy i amerykanie, którzy nie mają bladego pojęcia o osiągnięciach polskiego profesora i innych europejskich badaczy.

Film ten w sposób czysty, przejrzysty przekazywałby najnowsze osiągnięcia i badania prof. Jana Pająka - byłby najbardziej skompresowaną formą badań, jakie można dzisiaj osiągnąć. Osiągnąć za pomocą nowych technologii grafiki i wizualizacji.

Kogo poszukuję i dlaczego?

Na film potrzebnych jest zapewne co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych - owszem, można zrobić to samo, za niewielkie pieniądze - ale tutaj chodzi o to, że można w ten sposób bardzo łatwo zepsuć przekaz filmu - wielkie teorie wymagają profesjonalizmu - a spartaczyć jest bardzo łatwo. Dominik Myrcik nie podpisze się pod partacką robotą. Owszem, można pewne fragmenty, elementy filmu pominąć, dodać, zmniejszyć nakład finansowy, jednak generalnie musi on mieć co najmniej dobrą jakość. A dobra jakość wymaga nakładu finansowego.

W pierwszej kolejności pragnę poprosić potencjalnych sponsorów o rozważenie możliwości dopomożenia dogorywającej ludzkości - wszyscy dusimy się pomału w smole bezradności, obojętności, wykrzywiania prawdy oraz powstawania coraz to nowych, zbrodniczych ideologii, które formują piramidy, na czele których stoją politycy, tajne sekty, frakcje religijne, dziennikarze, media, które zakłamując rzeczywistość, stają się kastą wybranych, która rządzi i żyje z tych, którzy są poniżej (klasyczna piramida ucisku). Tyle, że ci, którzy wierzą, że sami są na szczycie owej piramidy nie podejrzewają jeszcze, że są tylko tymczasowym narzędziem - kiedy już przestaną być użyteczni - sami znajdą się w tym kotle zakłamania - dlatego też proszę wszystkich - Wy macie możliwości i środki - ja mam wizję.

Oczywiście bardzo ważni są także dokumentaliści, graficy 2D i 3D - bez Was nic się nie uda - a pracy jest dużo - i jest żmudna (niektóre kwestie i animacje muszą ocierać się o perfekcyjność, inne mogą być uproszczone). Prace muszą być podzielone rozparcelowane na cele i umiejętności. Dlatego też poszukuję właśnie ludzi, którzy po pierwsze chcą coś zrobić dla Nas wszystkich.

Dokumentaliści - gdybym tylko ja zbierał materiały, filmy, nagrania, dokumenty - zajęłoby kompletowanie nawet ponad rok czasu (wybranie najlepszej jakości, wyszukanie - ogólnie selekcja) - dlatego też kilku(nastu) dokumentalistów jest potrzebnych w projekcie (zadania byłyby rozdzielne wg ambicji, możliwości i ulubionej dziedziny dokumentującego).

Graficy 2D/3D - bez ludzi umiejących tworzyć dobrej jakości animacje, wizualizacje nic się nie uda - bo czym jest dobry komentarz, bez odpowiedniego obrazu? Graficy zajmowaliby się tworzeniem takich animacji, które w najprecyzyjniejszy sposób pokazywałyby esencję Teorii Magnokraftu. Konieczne jest stworzenie modeli magnokraftu, spirali DNA, wszechświata (kosmosu), magnetyzmu i wielu innych.

Montażyści, reżyserzy - Oczywiście, że można zrobić dobry film bez udziału takich fachowców - tylko po co wymyślać koło od nowa. Montażysta/reżyser odpowiednio montowałby poszczególne części filmu - lub sugerował, w jaki sposób ukazać daną scenę. Fachowa pomoc byłaby nieoceniona, gdyż mogłaby zaoszczędzić mnóstwo czasu, energii i pieniędzy. Teoretycznie też można byłoby się obejść bez tej klasy fachowców.

Nie muszę dodawać, że film z założenia ma być darmowy, społeczny - a więc ludzie, którzy byliby w niego zaangażowani musieliby pracować za darmo - a w przypadku, gdzie darmowa praca byłaby niemożliwa, "po kosztach" czyli do poziomu finansowego zero - bez zysków i bez strat.

Ten film będzie niezwykle trudny do zrobienia. Setki, a może tysiące małych i dużych problemów przyjdzie pokonać ekipie, która się podejmie tego zadania. Właśnie dlatego chcę byśmy wspólnie go zrobili, bo jest bardzo trudny, a nie bardzo łatwy.

 

Jeśli chcą Państwo stworzyć podwaliny lepszej ludzkości poszukajmy razem sponsora i współpracowników.

Masz pomysł? Napisz emaila @

 

Jak mogą Państwo pomóc?
 

1. Pomoc w znalezieniu sponsora/współpracowników/studia filmowego.

2. Jeśli posiadają Państwo jakieś przydatne umiejętności (grafika 2D, 3D, profesjonalny sprzęt, dostęp do studia audio/video) - proszę o kontakt, a najlepiej owemu studiu lub firmie produkującej podesłać linka do niniejszego artykułu, aby firma mogła osobiście się zapoznać.

3. Bardzo chętnie zapoznam się z Państwa propozycjami JAK miałby ów film wyglądać, co zawierać (propozycje poprzez email).

4. Pomoc w znalezieniu montażysty/reżysera, który swoją wiedzą wspomoże i zaproponuje odpowiedni styl i jakość.

5. JAK POMÓC? Już niedługo tutaj znajdzie się dokument, o którego wysyłanie do polskich przedsiębiorców, reżyserów, polityków Państwa poproszę. Będzie to gotowy email wraz z załącznikiem. Wystarczy go wysłać do zaprzyjaźnionej firmy, znajomego, który ma znajomego, i tak dalej. Dokument będzie w formacie PDF oraz w formie emaila. O szczegółach tego, JAK dotrzeć do zarządów firm, dyrektorów przedsiębiorstw poinformuję wkrótce.

Zdecydowałem, że ze względów bezpieczeństwa będę osobiście wysyłał listy z propozycją pomocy, sponsoringu (sfinansowania). Dlatego też Państwa proszę o następującą formę pomocy:

- Przysyłanie adresów stron internetowych do wszelkich firm, przedsiębiorstw, artystów, dziennikarzy, filantropów jakich Państwo znają i jacy Państwu przyjdą na myśl. A najlepiej, jak Państwo prześlą bezpośredni link do zarządów, dyrektorów, itp.

Oto treść emaila przesyłanego przez Państwa do mnie:

Np.: "Przesyłam porcję adresów kolejnych firm:

1. www.jakaś-firma.pl
2. www.inna-firma.pl
3. email do dziennikarza, aktora, przedsiębiorcy

Wyszukiwanie jest proste, a wspólnymi siłami zdziałamy wiele. Wystarczy wejść na stronę jakiejkolwiek firmy, która Państwu przyjdzie na myśl, jakiegokolwiek aktora, czy dyrektora Państwo znają, czy studio montażowe, ktoś z Państwem zaprzyjaźniony - obojętnie.

RAZEM wyślemy o wiele więcej, z Waszą pomocą.

Kwestia bezpieczeństwa:

Jak wspomniałem wyżej, zdecydowałem się NIE udostępniać listu/emaila na stronie, jak to miałem w planie i aby to Państwo wysyłali w moim imieniu całą treść, a podjąłem decyzję o innej formie. Jest to spowodowane tym, iż w Polsce jest bardzo wielu ludzi nienawistnych i przeciwnych prof. Pająkowi i tym, co robimy dla całej ludzkości.

Niech przykładem będzie fakt, że kiedy zmarł ś.p. Andrzej Domała, tuż po jego pogrzebie jakiś bezczelny s...n zaczął wydzwaniać notorycznie przez kilka dni go Jego wdowy i odtwarzał przez telefon mój wywiad z Andrzejem, aby zamęczać i dręczyć pogrążoną w żalu wdowę i Rodzinę. Pani Domała ze łzami w oczach wydzwaniała do mnie i prosiła o usunięcie wywiadu, ale wytłumaczyłem jej, że nawet usunięcie wywiadu nic nie da, ponieważ ludzie zapisują go sobie na dysk i jedynym sposobem jest, aby zmieniła numer telefonu, co też uczyniła. Ale co świadczy o poziomie ludzi zamieszkujących ten kraj.

Co by było gdybym w dobrej wierze upublicznił list, a ktoś przesyłał go jako spam, zasypując skrzynki email - co mogłoby spowodować naruszenie prawa i kłopoty. Dlatego też będę go wysyłał go osobiście.

 Nowości w sprawie filmu - uaktualnienie sytuacji.


04 marca 2009

Najbardziej kluczowym aspektem filmu jest grafika 3D/2D. Bez odpowiednich wizualizacji, bez odpowiedniej jakości - nie ma sensu podchodzić do tego filmu. Jak bowiem przedstawić i za pomocą czego faktyczną budowę wszechświata, człowieka, składającego się z 3 "części"?

Dlatego też wysłałem propozycję współpracy do jednej z czołowych firm w Polsce zajmujących się grafiką 3D. Niestety, studio nie jest zainteresowane tym projektem, dlatego musimy w Polsce znaleźć kogoś, kto podejmie się współpracy. Każdy ma przecież wolną wolę i prawo podejmować decyzje zgodnie ze swoim sumieniem. Ponieważ liczyłem na to, że studio pozytywnie odpowie na prośbę, teraz będzie znacznie trudniej - miejmy nadzieję, że jeśli zechcą zapoznać się bardziej szczegółowo z projektem, zmienią zdanie o tym ambitnym projekcie.

Faktycznie, niestety tylko na palcach jednej ręki można policzyć ilość producentów, którzy jakościowo i technicznie są w stanie sprostać temu zadaniu. Jeśli wszystkie studia w Polsce odmówią pomocy, wówczas trzeba się będzie zwrócić za granicę - do Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec. Chociaż realnie patrząc, jeśli polscy producenci nie będą chcieli Nam pomóc - to czy zagranica pomoże?
Z tego powodu potrzebne będą osoby do tłumaczenia na j. angielski i ew. niemiecki (trzeba będzie przetłumaczyć list z prośbą).

 

 

 

 

 
numer gg: 1010567
 
Logo totalizmu:
 
 

Motto totalizmu: Wiedza to odpowiedzialność
 

Mottem tej najmoralniejszej obecnie filozofii-religii jest:
"Wiedza to odpowiedzialność"
 
 
 
 
 
 

 

 

  (C)opyright by Dominik Myrcik 2000-2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.

This Page support: 800x600, 1024x768.  IE 6.0+; Mozilla Firefox 3.0+

Strona sprawdzona przeglądarkami: Internet Explorer 6 oraz Mozilla Firefox 1.06