KIM BYŁEM ?   -   KIM JESTEM ?   -   GDZIE ZMIERZAM ?


Teorie dr Jana Pająka

zaczynają odnosić "małe zwycięstwa"!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małe zwycięstwa dra Pająka.

04.06.2017

 

 

 

Mniej więcej od około 2015 roku zaczynają się małe, ale bardzo wyraźnie zauważalne zmiany - które sprawiają, że ludzie zaczynają poważnie traktować teorię Konceptu Dipolarnej Grawitacji oraz zaskakujące, ale jakże ważne wsparcie pojawia się od ludzi, którzy kilkanaście lat wcześniej ośmieszali i dezawuowali teorie Jana Pająka - największego naukowca wszechczasów. Jedyne, czego żałuję, iż dr Pająk zostanie z całą pewnością uznany za "naukowca nr 1 wszechczasów" ale niestety już po moim odejściu.

Około 2003 roku otrzymałem list, że wśród polskich ufologów obiegowo krążył email, iż będą traktować teorie Jana Pająka jako teorie psychicznie chorego, będą je ośmieszać i od nich się odcinać. Dzisiaj, tj. w 2017 roku dzieje się rzecz odwrotna - ludzie zaczynają pomału uginać kolana przed wielkością tego, co stworzył Jan Pająk, a co ja mam zaszczyt wspierać od 2000 roku. Oto jeden z licznych dowodów, że nadchodzi wiatr zmian: https://nautilus.org.pl/dziennik,162,1-maja-2017--jak-pewien-polski-naukowiec-doszedl-do-tego-ze-.html
 

Pod różnymi wykładami naukowców akademickich pojawiają się spontaniczne linki od ludzi, którzy kierują do badań i stron dr Pająka - co oznacza, że Jan Pająk zaczyna wygrywać w ich umysłach i coraz większa ilośc ludzi obstaje za teoriami Jana. Ludzie zaczynają dostrzegać wartość, nieprzeciętność badań i wniosków Jana Pająka.

Porzekadło mówi: "lepiej późno, niż wcale" - pozostaje mieć nadzieję, że ludzie zaczną aktywnie popierać dr Pająka i zwiększy się zainteresowanie jego teoriami. Gdybyśmy razem pracowali na rzecz dobra wspólnego, to już po 20 latach moglibyśmy osiągnąć wyniki, o których w punkcie startu tylko marzyliśmy.

Przed nami długa droga. Mety nie widać, ale pojawiły się pierwsze oznaki zbliżającej się wiosny.